O firmie

Firma budowlana P.U.H „HEMIX”. rozpoczęła dzialalność w 1981 roku. Siedziba Firmy mieści się w Bożanowie wwojewództwie dolnośląskim. W Firmie występuje bardzo niska rotacja pracowników – skład załogi jest stały od kilku lat Firma dopracowała się wysoko wykwalifikowanej załogi  oraz kadry technicznej z długoletnim stażem i uprawnieniami.


Specializujemy sie w ocieplaniu budynków, oraz ich 
osuszaniu. Wykonujemy roboty w obiektach objętych ochroną Konserwatora Zabytków. Przy wykonywanych robotach stosujemy metody zarówno tradycyjne jak i nowoczesne, używając do ich wykonania  profesjonalnego  sprzętu. Gwarantujemy wysoka jakość w wykonywaniu usług wraz z dostawa materiałów.Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w wykonawstwie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Prowadzimy ciągle szkolenia pracowników w nowoczesnych technologiach, poszerzając tym samym zakres swoich usług.

Posiadamy profesjonalny sprzęt znanych i cenionych producentów,rusztowania, własny transport ciężarowy oraz nowoczesne zaplecze.